1 жовтня у Шполі вперше стартував новий проект «Зміни себе»

Останнім часом здоровий спосіб життя став не просто потребою, а філософією життя. І до числа тих, хто обирає для себе саме цю філософію, долучається все більша кількість людей.

1 жовтня на базі спортивного клубу «Спорт+» стартував новий проект «Зміни себе». Про його умови і проведення «Шполяночці+» розповідає директор клубу та організатор кон­курсу Інна МАЛЬЧИК:

— Такий проект проводиться вперше. Для його реалізації відібрано шість учасниць, які ознайо­мившись із умовами проведення конкурсу, погоди­лися взяти участь і за 100 днів змінити себе. Дехто із них вже якийсь час відвідував наш клуб, дех­то вперше прийшов для занять. Всі вони на цей період отримали абонементи зі 30% знижкою.

Кожній із жінок, враховуючи їх індивідуальні особливості, тренерами клубу були підготовлені і складені рекомендації з харчування та трену­вань. Фізичні заняття проводитимуться як колек­тивно, так і індивідуально, згідно з розробле­ним графіком, заплановані також цікаві заходи відпочинку.

Цей комплекс занять дасть нашим конкурсант­кам можливість за 100 днів не лише змінити себе зовнішньо, а й налаштувати свій внутрішній світ на позитивне сприйняття життя і мати гарне самопо­чуття.

Щомісяця комісія підбиватиме підсумки, а наприкінці конкурсу його переможця очікує приз — 2000 грн. Нагородження відбудеться з урочистостями.

«Гроші втратив — нічого не втратив, час втра­тив — багато втратив, здоров’я втратив — усе втратив», — каже народне прислів’я. Тож тим, хто вирішив змінити себе і своє життя, і сьогодні не пізно завітати до спортзалу. Впевнена, що ніхто не пошкодує.

А нашим конкурсанткам хочу побажати наполегливості у досягненні мети і успіху, який обов’язково приходить до тих, хто не відступає!

Лариса БАЧИНСЬКА.

НА ФОТО: директор клубу «Спорт+» Інна МАЛЬЧИК впродовж шести років займається фітнесом.