14 днів щастя у Надточаївці

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером означає залишитися без гарних емоцій, різноманітних розваг, бо ж літо — це час, коли діти мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Тому після закінчення навчального року починають свою роботу відпочинкові табори з денним перебуванням дітей. Пришкільний табір «Україна» діяв при Надточаївському НВК на початку червня. Головна мета педагогічних працівників табору була націлена на плекання в учнів любові до своєї Батьківщини — єдиної та неповторної.

Діти із задоволенням відвідували цей табір, робота якого була насичена різноманітними цікавими подіями: щоденними конкурсами, розвагами, змаганнями, екскурсіями тощо.

Ми щиро вдячні вчителям за нелегкий труд впродовж 14 днів, за всі ті емоції, які наші діти отримали впродовж табірної зміни. Гарному відпочинку дітей сприяло і якісне харчування, яким малечу забезпечували кваліфіковані кухарі. А ще хочемо подякувати Надточаївській сільській та Шполянській районній радам за виділені кошти на харчування дітей у пришкільному таборі «Україна».

Також хочемо особисто подякувати директору Надточаївсього НВК Таїсії Сторчак та всім педагогічним працівникам, які навчають та виховують наших дітей.

Батьки вихованців Надточаївсього навчально-виховного комплексу.