2:1— на користь «ЛНЗ-Лебедин»

15 вересня відбувся сьомий тур чемпіонату України  з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні приймав команду «Рубікон-Вишневе» м. Київ.

Як поінформував редакцію начальник команди Василь Шевцов, гра розпочалась у цікавій боротьбі, але з часом наша команда заволоділа ініціативою та почала атакувати ворота суперника. На 26-ій хвилині Мар’ян Литовчак ударом головою залишає подачу Сергія Барбанова — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». До кінця першого тайму «ЛНЗ-Лебедин» володіє ініціативою, але наші нападники не використовують своїх моментів

— На 47-ій хвилині зустрічі після порушення в штрафному майданчику суддя призначає пенальті. Його чітко реалізує Віталій Грицай —2:0 на користь господарів. Під завісу поєдинку гості зі штрафного відіграють один м’яч.

2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин» — з таким рахунком закінчується цей матч.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе на виїзді 3 вересня з командою «Авангард» с. Бзів Бориспільського району Київської області.