28 жовтня — 70-та річниця визволення України від фашистських загарбників

Шановні герої-визволителі, ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі Шполянщини!
Сьогодні вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату — День визволення від фашистських загарбників.

Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Великої Вітчизняної війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

Минуло вже 70 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.

У цей пам’ятний святковий день сердечно вітаємо всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, жителів Шполянщини з 70-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. Зичимо всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

З глибокою повагою,

Ірина БЕРЕЗА, перший заступник голови райдержадміністрації;
Іван СКОРИК, голова районної ради;
Віктор ЗАСКАЛЕТА, міський голова.