3:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин»

23 червня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин відбувся другий півфінальний матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «ВПК-АГРО» смт Магдалинівка Дніпропетровської області. Гра розпочалася атаками господарів поля і вже на 19 хвилині Сергій Дєдов відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», на 30 хвилині Олександр Колос подвоює рахунок 2:0, на 39 хвилині Віталій Грицай доводить рахунок до 3:0. Перший тайм закінчується з перевагою в три м’ячі, це цей рахунок, який влаштовує «ЛНЗ-Лебедин», — повідомив начальник команди Василь Шевцов.

У другій половині зустрічі гості відквитали один м’яч, наші футболісти продовжують атакувати, але м’яч обминає ворота гостей. Фінальний свисток арбітра фіксує перемогу команди «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 3:1, але за рахунок м’яча, забитого на чужому полі, в фінал виходить команда «ВКП-АГРО».