410-ий день народження Капустиного

Свій ювілейний день народження410 річницю — святкували минулої суботи жителі села Капустине.

Головні організатори свята — сільський голова Наталія Колісник з колективом сільської ради та сільського будинку культури, директор СПОП «Агро-Прогрес» Василь Колісник прагнули, аби кожен сільський житель не залишився без уваги і,насамперед, відчував свято у своєму серці.

Малеча цього дня залюбки бавилась на надувній гірці, батутах, ласувала солодкою ватою, морозивом, старші діти випробовували свою кмітливість стрільбою в тиру та в атракціоні з надувними кульками. Старші жителі мали можливість пригоститися шашликами та поспілкуватися в дружній компанії.

Щоб зробити односельцям такий подарунок, всі клопоти і витрати взяли на себе місцеве господарство та підприємці За фінансову підтримку і допомогу в організації чудового відпочинку для односельців сільський голова Наталія Колісник висловила вдячність директорові СПОП «Агро-Прогрес» Василю Коліснику, підприємцям Василю Пташнику, Петру Ткачу, Павлу Бердаку, Івану Майбороді, Анатолію Кичатому, В’ячеславу Виртусу, Михайлу Перехресту.

Голова СТОВ "Агро-Прогрес Василь Колісник вітає капустинців з Днем села

ВасГоловна концертна програма проводилися у сільському будинку культури, а його творчі працівники підготували капустинцям подарунок до ювілею села. Тут було організовано виставку робіт місцевих умільців, виробів учнів школи з природних матеріалів, перед односельцями виступили найкращі творчі колективи.

 Приємно, що глядачі не просто споглядали підготовлений концерт, а своїми оплесками активно підтримували самодіяльних артистів, підспівували, створюючи у залі доброзичливо-домашню святкову атмосферу. Дівчата в українських костюмах пригощали присутніх свіжоспеченим короваєм.

Привітала ювілярів заступник голови Шполянської РДА Ольга Шпиця, яка вручила директору СПОП «Агро-Прогрес» Василю Коліснику медаль, виготовлену і приурочену до 95-річчя району. Представники Шполянської ОТГ Юрій Дядченко та Оксана Гукало від імені міського голови передали жителям села, котрі зовсім нещодавно виявили бажання приєднатися до Шполянської ОТГ, свої найщиріші вітання та подарунок. Не залишилися без уваги і самі капустинці, люди, які нинішнього року зустріли поважні життєві ювілеї та дати подружнього життя, батьки, в яких цього року з’явилося поповнення.

— Це день, якого завжди з нетерпінням чекаємо і ми, і наші діти та онуки, — поділились своїми емоціями після свята сільські жінки,— і завжди він відбувається з великою щедрістю для нас, із душею, з увагою до кожного сільського жителя. Мабуть, неспроста, бо і керівництво у нас найкраще, і село найдружніше та наймиліше!

                                                                            Лариса БАЧИНСЬКА