92-у весну зустрічає ветеран Гаврило Сіряченко

Гаврило Григорович Сіряченко — непересічний шполянин, наш славний земляк із вагомим послужним списком за плечима, добрий, чуйний і небайдужий до майбутнього своєї рідної країни. 9 квітня 2016 року він відзначає 92-й день народження, але неначе вчора буяли насичені подіями роки тяжких довоєнних буднів, потім — Другої Світової війни. Будучи юним хлопцем, після визволення рідного краю від окупантів, він мобілізувався до лав армії і встиг зазнати до переможного завершення цієї лихолітньої війни усіх її випробувань.

Загартувавшись у цьому вишколі, його не лякали післявоєнні труднощі, цілеспрямовано йшов до наміченої мети, і перед його любов’ю до життя падав будь-який спротив. Цьому не завадив навіть залишений на все життя уламок в тілі.

Старші покоління Шполянщини знають Гаврила Григоровича як талановитого лікаря-стоматолога, який 50 років трудився в районній стоматлікарні. А в минулому році, до Дня Незалежності України, Указом Президента України було присвоєно його синові Валерію почесне звання «Заслужений лікар України». Ще задовго до цього знаменного дня трудовий колектив Київської міської клінічної лікарні №8 підготував подання на нагородження свого колеги, який очолює хірургічну службу. Батько надзвичайно гордий за здобутки свого сина, який провів за трудовий вік понад шість тисяч успішних операцій — без жодного летального випадку.

Щасливого довголіття, багато радісних миттєвостей життя, здійснення заповітних мрій та Божого захисту бажають йому у цей день рідні, друзі, колеги, знайомі, а також актив районної ради ветеранів війни і праці. З роси Вам і води, дорогий ветеране! Нехай бережуть Вас всі святі землі української!