«Алмедіка» для всієї родини: у Шполі відкрився новий медичний центр

У Шполі відкрився  новий медичний центр для всієї родини «Алмедіка». Він розташований у приміщенні колишньої стоматологічної поліклініки.

Тут жителі міста Шпола та сусідніх населених пунктів можуть записатися на прийом та отримати консультації від широкопрофільних спеціалістів, зробити необхідні аналізи та пройти ультразвукову діагностику на апараті з еластографом, - інформує офіційна сторінка центру. 

У закладі функціонує сучасна цитолабораторія, клініко-діагностична та біохімічна лабораторії. 

Лікарі медичного центру «Алмедіка» проводять обстеження та надають кваліфіковану допомогу завдяки новітньому медичному обладнанню в гінекологічному, офтальмологічному та ЛОР–відділеннях.

Прийом відвідувачів проводить команда досвідчених лікарів-професіоналів. Серед спеціалістів, до яких можна записатися: терапевт, гінеколог, отоларинголог, педіатр, офтальмолог, травматолог, дерматовенеролог, хірург, фтизіатр, кардіолог, реаніматолог, невропатолог, уролог, гастроентеролог, інфекціоніст, ендоскопіст, онколог.

Також пацієнти клініки можуть викликати лікаря додому та замовити приїзд спеціалістів з інших міст для проведення консультацій.