АТОвці не прийняли нагороди з рук Потапенка

14 березня у центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Дня Добровольця України. В ході заходу 23 учасники АТО отримали нагороди з рук районного військового комісара Євгенія Маловічка.

 Під час урочистостей та вручення нагород сталася гостра суперечка АТОвців із головою РДА Володимиром Потапенком, яких обурило не гідне ставлення районного керівника до учасників АТО. Крім того, на підтримку протесту супроти розгону наметового містечка біля Верховної Ради 3 березня, де під час спецоперації силовиків постраждали їхні товариші, шполянські АТОвці відмовились приймати нагороди від голови РДА, як представника Президента у Шполянському районі.

— Нас ворог на передовій не зміг поставити на коліна, а Президент моєї держави, яку я захищав, щодня дивлячись смерті в очі, дозволив собі таке! — пояснює заступник голови спілки учасників АТО Шполянського району Олег Слободяник, який у своєму виступі гостро розкритикував дії Президента Порошенка стосовно АТОвців, яких силовики принизили під стінами парламенту. — Хлопці з інших областей вже повертають свої бойові нагороди владі. Ми поки що тримаємо їх при собі, але й приймати нові від президентських представників не будемо! Тому хлопцям вручав сьогодні нагороди саме пан військовий комісар, а не президентський представник.

Марія ОСИКА