Атракціони, розваги, запальна СолоХа: село Матусів відзначало свій день народження

Кожне село Шполянщини має свій день народження, на який щороку влаштовує свято. 14 серпня на свято Маковія День села відзначили матусівці.

Подяки соцпартнерам

Цього дня для маленьких і дорослих односельців були організовані дитячі атракціони, ігри та розваги, виїзна торгівля, святкова ярмарка та столи достатку від фермерських господарств «Ольвія» та «Шипельова О.А.», виставка виробів народних умільців, козацька каша, яку приготували учасники благодійного фонду «Атомани» з міста Корсунь – Шевченківський.

Матусівців вітали голова Матусівської територіальної громади Василь Колісник, його перший заступник Ірина Береза, представник народного депутата Андрія Стріхарського – Микола Березовий.

Подяки за вагомий внесок у соціально – економічний розвиток громади, активну громадську позицію, фінансову підтримку та співпрацю були вручені директорам: ФГ «Ольвія» І. Кравченку, ФГ «Фенікс» О. Гомонюку, СПП «Оліана» А. Олійнику, ФГ «Шипельова О.А.» О. Шипельову, СПП «Павлівське» В. Видаю.

Медалі та відзнаки воїнам АТО

Цінують у Матусові родинні традиції, шанують історію, а тому ведучі свята згадали поіменно всіх, хто творив минуле і творить сьогодення села. Голова громади Василь Колісник вручив відзнаки та медалі «За участь в антитерористичній операції» воїнам АТО за їхній ратний подвиг.

— Ми маємо гордитись тими, хто полишив рідні домівки, дітей, дружин і пішов захищати незалежність нашої держави від ворога, — наголосив голова громади.

Подарунки номінантам

Щороку у селі відзначають матерів-героїнь, найстарших та наймолодших жителів Матусова. Цьогоріч також отримали подарунки матері - героїні, які виростили більше п’яти дітей та віддавали їм своє тепло та доброту батьківського серця. Вітали родини, які понад 60 років живуть у парі: у злагоді, мирі та любові; молоде подружжя, яке цього року створило сім’ю. Приємним сюрпризом було вітання іменинникам, які народилися саме 14 серпня. Відзначили і народних умільців села, які зберігають та примножують українські традиції та завжди надають свої вироби на виставки. Їм вручили грамоти та подарунки. Щедрі оплески лунали на адресу трудових колективів працівників освіти, відділення зв’язку, медичних закладів, підприємців.

Творчі подарунки гостей

З нагоди свята для всіх звучали музичні вітання від учасників художньої самодіяльності Матусівського сільського будинку культури, жіночого вокального ансамблю «Лілія», який завітав до Матусова з села Носачів, народного аматорського гурту «Срібні струни» районного будинку культури, креативні номери дарував шоу -балет «Кристал» з м. Черкаси, гурт «Атомани».

Цього дня до Матусова прибули гості із сусідніх сіл: Станіславчика, Сигнаївки, Мар’янівки, Буртів, Куцівки, Надточаївки, Іскреного, Носачева, Ротмистрівки, Лебедина та з міста Шполи. Ближче до вечора в сільському будинку культури своїми запальними піснями та танцями глядачам підіймала настрій естрадна співачка СолоХа. Завершилися заходи святковим салютом.