Багатогранність сільського вчителя

Банально звучать слова: летять роки , спливає час, промчали літа... Але саме в цих афоризмах закладена велика сутність нашого життя. Здається, недавно були молодими і впевнено розпочинали трудову діяльність, будували кар`єру, а сьогодні вже пенсіонери і тільки спогади, спогади, спогади...

9 лютого завітає 80-річний ювілей до нашого колеги Володимира Пилиповича Діжури, вчителя – пенсіонера Матусівської школи №2. Володимир Пилипович прийшов працювати в школу у 1967 році після закінчення Корсунь-Шевченківського педагогічного училища на посаду учителя трудового навчання і креслення.

Уроки Володимира Пилиповича завжди мали практичну спрямованість, учитель у 90-х роках розробив власну програму і викладав для старшокласників курс «Основи електротехніки». Юнаки із задоволенням відвідували заняття у зразковій майстерні школи, а практику проходили на вулиці Радгоспній, де у новобудовах разом з учителем проводили монтаж електроліній.

Строгість і вимогливість у Володимира Пилиповича поєднувались з повагою і небайдужістю до учнів. В позаурочний час Володимир Діжура вів гурток моделювання. Спочатку створювали макети морських суден, потім моделювали сільськогосподарську техніку. Результати роботи гуртка були вражаючими, його учасники неодноразово брали участь у Всеукраїнських змаганнях з моделювання й отримували призові місця.

Напередодні ювілею хочемо більше сказати про Володимира Пилиповича як колегу і людину. Це знаючий і досвідчений учитель, мудрий наставник, гарний співрозмовник, порадник, працелюб, людинолюб, природолюб, життєлюб, гарний господар, оптиміст. З ним цікавово спілкуватись на будь-яку тему. Майже в 60-річному віці освоїв кмпютер, захоплюється фотографуванням, гарною сучасною і класичною музикою, любить техніку і працю на землі, займається бджільництвом і з великим задоволенням пригощає нас, колег, плодами своєї праці.

Володимир Пилипович – великий книголюб, має власну бібліотеку, багато читає.

Ми вчились у нього життєвої мудрості, розсудливості, далекоглядності, дослухались до його порад, захоплювались його вмінням вести здоровий спрсіб життя. Він навчав нас цінувати час, життя, цінувати те, що маємо, але прагнути більшого.

Володимир Пилипович уже 20 років перебуває на заслуженому відпочинку. Але продовжує вести активний спосіб життя. У теплу пору його можна бачити на скутері по трасі на Шполу.

Всі ми вітаємо нашого дорогого ювіляра з Днем народження! Зичимо гарного здоров`я, довголіття, душевного спокою і затишку, життєвих перемог, любові й поваги від дітей, внуків, правнуків, радості, приємних зустрічей і побільше сонця на кожен день.

З повагою, колеги Володимир Кочерга, Галина Цимбалюк, Надія Демиденко, Наталя Досич, Ніна Бойко, Лідія Берестова, Олена Рябіга, Наталя Півошенко, Тетяна Голобородько, Лідія Татарина