«Барвінок» — володар І-ї премії Всеукраїнського фестивалю «Козацький шлях. UA»

   Майже тисяча учасників, більше двохсот творчих колективів з усієї України 6-8 жовтня 2017 року з’їхалися до Черкас, щоб продемонструвати свої таланти.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України за ініціативи ГО «Дитячий фонд Черкащини» втретє відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях UA».

Змагалися конкурсанти в п’ятьох номінаціях: вокал, хореографія, театральне, музичне, декоративно-прикладне мистецтво.

    За результатами конкурсу народний танцювальний колектив «Барвінок» (керівник — Едуард Пресліцький) з танцями «Мотанка», «Карапет» (молодша група) та солістка Діана Вдовиця з танцем «За Україну» здобули дві перші премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Козацький шлях.UA» у номінації «Хореографічне мистецтво».

   Гала-концерт переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості та обдарованої молоді «Козацький шлях UA» 7 жовтня відкривали народні художні колективи «Барвінок» (старша група) та «Гренада» — переможці, володарі Гран-прі минулорічного фестивалю. Саме наші чудові колективи стали окрасою творчого заходу. Юні танцюристи продемонстрували високу майстерність танцювального мистецтва.

    Вдалий задум організаторів фестивалю об’єднав усіх учасників навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України та надав змогу взяти участь в майстер-класах: виготовлення листівок та оберегів для воїнів АТО, розмальовування гільз, плетіння сіток «Павуків», аквагрим, виготовлення іграшок з ниток, розфарбовки «Антистрес», розпис бандан, а також взяли участь у козацькому ярмарку, козацьких пригощаннях «Смачний куліш», піших екскурсіях та квестах.

   Дирекція та учні народних художніх колективів «Барвінок» «Гренада» дякують за надану допомогу в організації поїздки приватному підприємцю Віктору Сушку, директорам ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолію Ткаченку, СТОВ «Першотравневе» Віктору Степовому, приватному підприємцю Ігорю Кукурузі, батькам учасників танцювальних колективів.

   Вітаємо талановитих учнів та їхнього хореографа Едуарда Пресліцького з першими перемогами у 2017/2018 навчальному році. Бажаємо успіхів та нових творчих злетів!

Людмила БОНДАРЕНКО, директор Будинку школярів