Рятувальники області змагалися у Шполі — наші юніори перемогли

13 травня у Шполі пройшла фінальна частина змагань з пожежно-рятувального спорту на приз Олексія Жирного. Рятувальники провели завершальний зональний етап на першість серед підрозділів області з пожежно-рятувального спорту.

Змагання відкрили голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, районної ради Олександр Кузуб та заступник начальника Управління ДСНС В’ячеслав Перевізник. Виступаючи перед спортсменами, вони підкреслили важливість спортивного вдосконалення рятувальників а також побажали усім успішних стартів.

Змагання проходили за традиційною програмою, яка включала в себе підйом по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної башти, підйому по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти та бойовому розгортанню від пожежної автоцистерни.

Пожежно-рятувальні підрозділи Звенигородського, Кам’янського, Городищенського, Лисянського, Смілянського, Шполянського, Катеринопільського районів та м. Ватутіне були представлені як дорослою командою, до складу якої входять професійні рятувальники, так і дитячою — сформованою з учасників спортивних гуртків з пожежно-рятувального спорту при місцевих підрозділах ДСНС.

Під час напруженої боротьби між командами Шполянського та Смілянського районів перемогу святкували сміляни, на третю сходинку піднялась команда Звенигородського району.

А от серед юнацьких команд першість вибороли юні рятувальники Шполянського району, 2 місце під час цікавої та напруженої боротьби здобула команда Катеринопільського району, яка трохи випередила своїх однолітків із Кам’янського району.

Як повідомив начальник Державної пожежної рятувальної частини-17 Олександр РУДЕНКО, який готував команду юних рятівників — шполянських юніорів-переможців, — представляли учні міського НВК «Шполянська загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №3-гімназія» десятикласники Максим Кравченко, Іван Сторчак, Іван Стеценко, Олександр Пасєка, Микола Мильчевич та восьмикласник Різван Лорсанов. Вже вчетверте вони на цих обласних змаганнях отримують першість. Так тримати, хлопці!

Лариса БАЧИНСЬКА