«Батьківщина» домоглася продовження мораторію на продаж землі

   Завдяки «Батьківщині» Верховна Рада України проголосувала за продовження на рік мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

  Свої голоси за законопроект аграрного комітету №7350, який передбачає продовження мораторію, віддали 236 народних депутати. Парламентська фракція партії «Батьківщина» одностайно підтримала цей законопроект.

   Це голосування відбулося завдяки наполегливій праці як депутатів «Батьківщини», так і фермерів, приватних землевласників, представників аграрних профспілок та всіх небайдужих до долі своєї країни громадян.

  Виступаючи з парламентської трибуни, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» виступала і виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі, адже вона безцінна і від неї залежить добробут країни. На її переконання, зараз відкривати ринок землі не можна, оскільки у селян немає коштів для її купівлі. Інакше всі землі потраплять у руки аграрної мафії.

   Юлія Тимошенко також нагадала, що ринкова вартість українських чорноземів складає 3,5 трильйона євро, що дорівнює 40-річному ВВП України.

  Лідер партії «Батьківщина» закликала політиків не допустити розбазарювання безцінного національного скарбу, а створити умови для того, «щоб в Україні було 2,6 мільйона фермерських господарств, як у Польщі, а не 30 тисяч, як це є зараз в нашій країні».