«Батьківщина» ініціює відставку уряду, якщо ціна на газ буде підвищена!

Фракція «Батьківщина» вимагатиме відставки Кабінету Міністрів у разі, якщо той ухвалить рішення про підвищення ціни на газ для населення. Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко попередила учасників Погоджувальної ради голів парламентських комітетів та фракцій.

Юлія Тимошенко нагадала, що чинний уряд за погодження Президента України підготував українцям на початок нового політичного сезону — «подарунок» у вигляді суттєвого підвищення ціни на газ для населення.

Якщо це станеться, «Батьківщина» внесе проект постанови про відставку уряду до сесійної зали парламенту.

Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що всі депутати, які не підтримають рішення про відповідальність влади за підвищення тарифів, вважатимуться спільниками геноциду українського народу.

Також Юлія Тимошенко повідомила про масштабну корупційну оборудку, яку запланувало оточення президента Петра Порошенка з розвіданими за народний кошт газовими родовищами. Загальна площа розвіданих газових родовищ, які планується передати олігархам, за співставна із територією Тернопільської області — 12,5 тис. кв км. У разі тіньової приватизації цей газ не буде спрямовуватися на потреби країни.

Фракція  «Батьківщини» у парламенті найближчим часом надішле відповідні запити в Міністерство палива та енергетики, Міністерство екології України щодо того, кому і навіщо віддаються газові родовища.

Юлія Тимошенко нагадала, що громадськість має пильнувати за діями чинної влади, яка напередодні президентських виборів «готується перекласти стратегічні ресурси країни на свої офшорні рахунки».