«Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум

У п’ятницю, 23 березня, партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом із громадськими організаціями «Всеукраїнська аграрна рада» та «Аграрний cоюз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України» про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій. Як наголошується у документі, аграрний сектор є провідними для української економіки.

Мета меморандуму — об’єднання зусиль громадського сектору та політичної сили для формування Нового аграрного курсу. Сторони вирішили спільними зусиллями досягти позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства, забезпечення розвитку сільських територій.

«Батьківщина», ГО «Всеукраїнська аграрна рада» і Громадська спілка «Аграрний союз України» вбачають результатом впровадження окреслених реформ у зростанні аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходженнях, збільшенні інвестицій у сільське господарство і надходженнях до місцевих бюджетів, захисті прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

Підписання документу, як зауважила Юлія Тимошенко, відбувається у знаковий момент, коли аграрії по всій Україні повстали проти нестерпних умов праці напередодні весняно-польових робіт та на знак протесту перекривають автомобільні дороги.

«Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та «Аграрний союз України», що об’єднує 2 852 агропідприємства, зробили перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України.

Серед пріоритетів курсу Тимошенко назвала розвиток сімейного фермерства, створення нових робочих місць у агросекторі та демонополізацію всіх підприємств.