«Батьківщина» запрошує долучатися до роботи районної парторганізації

Сьогодні Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» нараховує близько 400 партійців. Це потужна команда, в яку входять успішні керівники підприємств Шполянщини, приватні підприємці, лікарі, вчителі, трудівники сіл та міста — всі, кому не байдужа подальша доля району та України. Всіх їх об’єднала спільна ідея розбудови країни та рідного краю.

«Батьківщина» — це політична сила, якій довіряють люди. Підтвердженням цього є результати виборів до об’єднаних територіальних громад. На виборах 29 жовтня та 24 грудня 2017 року «Батьківщина» отримала переконливу перемогу в ОТГ області.

За результатами виборів, які відбулися 29 жовтня, найвищі результати у Матусівській ОТГ отримала ВО «Батьківщина» з результатом 37%, де відтепер у сільській раді її представлятимуть 8 депутатів.

Проблеми, які вирішує районний партосередок, стосуються кожного жителя Шполянщини. Тож запрошуємо усіх, кому не байдуже, як розвиватиметься Шполянщина, в яких умовах житимуть його мешканці, хто прагне брати участь у вирішенні гострих соціально значимих питаннях розвитку міста, села, долучатися до роботи Шполянського партійного осередку, вступати в ряди нашої районної організації ВО «Батьківщина». За додатковою інформацією звертайтеся телефоном 098-273-71-79 (Володимир Слободяник).