БАТЬКО ШІСТЬОХ ДІТЕЙ СТАВ НА ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ

Від початку подій на Майдані у Києві житель Василькова, батько шістьох дітей, Олександр Геновський став активним учасником громадського життя Шполянщини. З перших днів увійшов до складу місцевої самооборони, яку очолив Сергій Кепша. Постійно ніс нічну варту на громадських об’єктах, в т. ч. і блокпосту, який діяв у березні-травні 2014 року при в’їзді до міста зі сторони Черкас. Він брав участь у роботі Народної ради Шполянського району, прагнув упливати на суспільно-політичні події на території району з однією метою — досягти справедливості і порядку, втілити в життя ідеали Майдану.

Коли розпочалася мобілізація, Олександр Геновський також отримав повістку з райвійськкомату. Він міг принести в цю установу від-повідні довідки про те, що має шістьох дітей, і залишитися вдома, біля сім’ї. Тільки не зробив цього, а погодився йти на фронт. Його козацький родовід відразу нагадав про себе — Сашко не служив в армії, але його талант з перших днів став затребуваним у військовій частині. Його відразу оцінили і довірили посаду заступника командира взводу навчального зенітного дивізіону. Навчився сам за лічені дні й навчав інших побратимів-піхотинців військових навиків, став для них справжнім інструктором.

Днями Олександр приїздив на декілька днів додому, щоб відвідати свою родину. Щасливі дружина з меншими дітками зустрічали на порозі хати свого дорогого чоловіка і тата. Це була радісна мить довгожданої зустрічі!

Саме такими патріотами ми і маємо гордитися, бути твердими у вірі в Перемогу, адже козацький рід ніколи не матиме переводу.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).