Бажання творити не полишає й досі

1 жовтня до читальної зали районної бібліотеки на побачення з прекрасним прийшли багато шполян поважного віку. Вони мали чудову нагоду цього дня відпочити душею, знайомлячись із творчістю нашого земляка ― художника із с. Скотареве Анатолія Івановича Вдовиці.

Його роботи ― копії репродукцій картин відомих художників, портрети, пейзажі, натюрморти. Картини митця не раз виставлялися на районних та обласних виставках робіт народних умільців, художників-аматорів. Їх можна побачити і в обласному музеї, оселях жителів району та поза його межами. Кожна з них ― це певний період життя художника, його бачення чарівності природи, сприйняття навколишнього світу, його настрій та його мрії…

Розповідаючи про свій життєвий шлях, Анатолій Іванович зазначив, що потяг до малювання він відчув ще в ранньому дитинстві та проніс його крізь усе своє життя. Тому і в школі, і на службі в армії, і згодом, обіймаючи різні керівні посади (А.Вдовиця свого часу працював і головою сільської ради, і головою колгоспу) знаходив час для заняття улюбленою справою ― малюванням. Бажання творити не залишає його і нині.

Присутні на заході змогли ознайомитись з творчими роботами художника, поспілкуватися з ним. Відвідав виставку і привітав Анатолія Вдовицю з його досягненнями голова районної держадміністрації Володимир Потапенко. Творчого натхнення і реалізації нових задумів бажали митцю його друзі. А учасники дитячого вокального ансамблю «Сузір’я» Шполянської дитячої школи мистецтв (керівник Оксана Присяжна), серед яких виступала і внучка художника, подарували присутнім гарний настрій.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).