Без верби і калини немає України!

Кожен народ має свої святині, свої символи — споетизовані образи дерев, квітів, птахів, тварин. Є вони і в нашого народу. Тополя, дуб, чорнобривці, барвінок, волошки... Та без верби і калини важко уявити нашу неньку-Україну. Ми живемо в Україні і любимо її дзвінку і милозвучну мову її прекрасних людей і пишну природу. Наша земля — щедра і красива.

Відвідуючи заняття гуртків еколого-натуралістичного спрямування Шполянської районної станції юних натуралістів, діти не тільки вивчають флору і фауну рідного краю, а вчаться оберігати і примножувати природні багатства, вивчають історичні традиції та культуру українського народу. Керівники гуртків Шполянської районної СЮН сприяють вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечують умови для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-природнього та творчого потенціалу молодих громадян.

Для ознайомлення із символами та обрядами нашого краю юні натуралісти разом із своїми наставниками провели свято «Без верби і калини немає України!» в Шполянській районній СЮН. На нього були запрошенні учні молодших класів. Всі діти та учасники свята отримали багато цікавих знань і море позитивних вражень.

НА ФОТО: Вікторія ТКАЧЕНКО, Влада РОПАЙ, Каріна КІШУК, Юля ЗАРУДНІЦЬКА, В’ячеслав КОВТУН, Вікторія ХОЛЗАКОВА, Даша БУДЗАН, Вікторія БОНДАРЕНКО, Влада ЛЕВИЦЬКА, Каріна ПАВЛЮЧЕНКО, Аліна ТКАЧ, Вікторія ПОХИТУН, Вік-торія БОЙЧУК, Влад ГОЛОВАЦЬКИЙ та Влад ОЛІЙНИК.

Світлана ПЕРЕМОТ, методист Шполянської районної СЮН.