Бібліотекарі Шполянської громади долучилися до всеукраїнського проєкту

У рамках бібліотечного турне «Читаємо, навчаємо» в міській бібліотеці КЗ «Центр культури та дозвілля» відбувся семінар-навчання бібліотекарів за участю працівників Черкаської обласної бібліотеки для дітей, яка цього року потрапила в десятку переможців мистецького конкурсу від Українського інституту книги, спрямованого на організацію і проведення заходів з промоції читання.

Проєкт націлений на популяризацію читання книг серед дітей через ігрові форми. Заступник директора обласної бібліотеки для дітей Наталія Мошенець, методист Алла Зимовець провели методичну майстерню «Від ідеї – до успіху», консультацію «Читаємо, граємось, розвиваємось, або читання через розваги» та поділилися власним досвідом роботи. Питання «Окремі аспекти актуалізації бібліотечних фондів для дітей» висвітлила завідувачка відділу комплектування та обробки фондів Людмила Устименко, яка консультувала бібліотекарів громади щодо питань поповнення фондів, списання російськомовної літератури та акцентувала на популяризації української літератури патріотичного спрямування.

Тренінг «Соціальні мережі як засіб популяризації бібліотечних фондів» провела завідувачка редакційно-видавничого сектору обласної бібліотеки для дітей Сусанна Хаустова. Літературна гра «День відкритих дверей у Лісовій школі» за твором Всеволода Нестайка, яку провела завідувачка відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Інна Косенко, викликала особливе захоплення.

Бібліотекарі поповнили власний професійний досвід, який стане в нагоді з наймолодшими відвідувачами бібліотек. У рамках турне у Шполянській громаді працівниці Черкаської обласної бібліотеки для дітей побували в Шполянському ліцеї №5, де з учнями 3-4, 6-7 класів провели квести за книгою Дари Корній «Чарівні істоти» та Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в Лісовій школі».

За інформацією Шполянської міської ради