Біля переїзду в с. Сигнаївка ремонтують найпроблемнішу ділянку автодороги державного значення

У районі Сигнаївського залізничного переїзду розпочато ремонтні роботи дороги державного значення. За сприяння депутатів Черкаської обласної ради від Шполянського району Уряд виділив кошти в сумі 36 млн. грн.

Роботи із поточного середнього ремонту, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, проводить підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой».

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці проектом передбачено: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону та інше. По завершенню робіт з влаштування нового дорожнього покриття, буде влаштовано нову дорожню розмітку з холодного пластику, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нове бар’єрне огородження. На цій ділянці автодороги також проводитимуться роботи із ліквідації пучин. Для запобігання утворення пучин, на ділянках, де вони будуть ліквідовані, буде встановлено дренажні системи для водовідведення. Також буде проведено ремонт підходів до залізничного переїзду в межах відведення автодороги, повідомляє Служба автомобільних доріг в Черкаській області.

Загалом всі роботи планують завершити за два місяці. Протягом цього часу, як зазначають ремонтники, рух транспорту перекривати не планують. На час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги, рух автомобілів ускладнено, рух автотранспорту здійснюється по одній полосі у реверсному режимі.

Дорожники звертаються до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.