Бізнес підтримує навчальні заклади

Минулого тижня голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко інспектував навчально-виховні заклади району щодо підготовки закладів до нового навчального року. Цього разу керівник району побував у Лозуватській школі й дитячому садку, а також у Топильнянському навчально-виховному комплексі.

У Лозуватці молодий і енергійний директор школи Яна Рябокінь не перестає дивувати своїм ентузіазмом і втіленням ідей в життя. Та й матеріально-технічна база закладу поліпшується з року в рік.

Так, у нинішньому році за кошти районного відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту в заклад закупили нові меблі. Група компаній ЛНЗ подарувала першокласникам телевізор, фермерське господарство «Фаворит» – надало кошти на ремонт, приватні підприємці – гроші на бензопилку, стіл для гри в теніс та канцелярське приладдя.

У школі Лозуватки завжди чистота і порядок, напередодні нового навчального року кабінети і коридори вже чекають на галасливих школярів. До честі керівника закладу, яка вміє залучити на допомогу й бізнес, прозвучало з вуст очільника району чимало добрих слів.

Проблемними питаннями в Лозуватській школі залишаються ремонт фасаду та водопостачання, хоча, як надіються у закладі, з допомогою благодійників і ці проблеми згодом вирішать.

Згуртований і дружний колектив працює й у Топильній, де вже багато років директорує Віра Коваленко. Віра Петрівна наголосила, що сьогодні в селі всі гуртом – і влада, і бізнес – взялися допомагати навчально-виховному комплексу. Окрім коштів, які виділила сільська рада, суттєва допомога надійшла і від підприємців. Тож пофарбували усі об’єкти на шкільному стадіоні, поштукатурили стіни садочка, придбали новенький холодильник та встановили сушарки для рук.

У Топильнянському НВК добре підготувалися до виконання державної програми «Нова українська школа», тому першокласники навчатимуться в ідеальних умовах.

Попри проблеми, сільські школи все ж мають високий рівень готовності до нового навчального року. Такий висновок зробив голова райдержадміністрації.

Коментуючи цю подію на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова зазначила, що таких результатів ці навчальні заклади досягли не лише завдяки місцевій владі та громаді, а й завдяки соціально відповідальному бізнесу, який часто підставляє своє плече допомоги у скрутних ситуаціях та робить життя дітей у школах та садочках комфортнішим.

«Саме так і повинно бути, адже лише у згуртованій співпраці дійсно можна досягнути значних позитивних зрушень у будь-яких важливих для громади питаннях», – написала Ірина Ванникова.