Блакитний вогник запломенів у Капустиному

Минулого понеділка, 20 жовтня, звуки святкових мелодій залунали в центрі села Капустине. Громада зібралася біля однієї з осель, щоб відзначити непересічну подію — введення в експлуатацію новозбудованого газопроводу. Привітати із завершенням соціально важливого проекту прибули в цей день до капустинців поважні гості — народний депутат України Геннадій Бобов, перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ірина Береза, голова районної ради Іван Скорик, його заступник Олександр Павлов. «Цей газопровід був збудований найшвидше з усіх проектів газифікації нашого району, — зазначила у своєму виступі Ірина Береза. — Це здійснилося завдяки головному ініціатору будівництва, який і профінансував його, — директору СПОП «Агро-Прогрес» Василю Коліснику. Він дуже хотів це здійснити і зробив усе для цього можливе. Відтепер газифіковано вже чотири будинку, а на черзі — 78 осель Капустиного». Ірина Анатоліївна подякувала також Геннадію Бобову за сприяння у реалізації проекту, представнику під-рядної організації Тетяні Музиці та побажала всім мешканцям села добробуту, тепла, комфорту і злагоди в родинах.

Василь Колісник, вітаючи жителів села з приходом довгожданої комфортної послуги, згадав про всі труднощі, котрі траплялися на шляху до здійснення мрії, в тому числі і дещо недовіру з боку селян. «І справді, не вірилося якось, що усе може так швидко здійснитися. Але газ у нас вже є і буде у всіх, хто побажає газифікувати свій будинок», — сказав Василь Васильович.
Привітання з трибуни виголосили громаді і сільський голова Валентина Пташник та голова кооперативу Віктор Павловський, які теж відзначили проведену спільну колосальну роботу у надзвичайно стислий термін — 9 місяців. І все завдяки злагодженій праці всієї громади, яка виходила гуртом на роботи, суботники. А підрядник Тетяна Музика жартома розповіла, як чоловіки села, дякуючи їй за роботу, сказали: «Яке добро, що наші жінки тепер не лаятимуть нас, щоб ішли нарешті рубати дрова!».

На події побувала Наталія СТОРЧАК
(фото автора).