Боротьба з бур’яном-алергеном: у Шполі почали знищувати амброзію

Працівники КП «Благоустрій», розпочали перший етап боротьби із бур’яном-алергеном — амброзією.

       Минулого тижня бригада із обприскувачами приступила до роботи: почали обробляти бур’ян безпечним, екологічним засобом «Амбростоп», розробленим компанією «Бішофіт МД»  на території Красного ставка  у м. Шпола.

         Як зазначає директор КП «Благоустрій», Микола Нарадько, працівники комунальних служб працюють поки що в режимі експерименту, адже така обробка проводиться в громаді вперше. Проте вже встигли скласти більш детальну карту, де росте амброзія. Першим об’єктом стала територія на березі Красного ставка.  Наступною комунальні служби оброблять територію за міською ЗОШ № 1 (пішохідна доріжка через місток, який сполучає з вулицями Гвардійська, Молодіжна, Садова, Лютнева тощо), а також пішохідну доріжку, яка сполучає вул. Таранця через берег р. Шполки з вул. Некрасова (виходить біля дитсадка № 4 «Сонечко»).

         Зазначимо, що боротьба із полинистим, алергенним бур’яном у Шполянській громаді почалась завдяки реалізації громадського проєкту, який фінансується коштами міського бюджету. Наприкінці минулого року ГО «За розвиток Шполянщини» (керівник Ірина Ткаченко), розробила і подала на відкритий конкурс проєктів громадських ініціатив проєкт «Ні!!! амброзії в Шполянській ОТГ» і відповідно отримала одне із переможних місць.

Наталя Полтавець