Будьмо здоровими!

Коли болить голова…

Коли ви довго працюєте в одному положенні і м'язи шиї напружені ― порушується кровообіг, виникає спазм судин і, як наслідок, головний біль. Як можна зарадити цьому?

Солодкий розчин

Приготувати цукровий розчин: в 1 склянці холодної води розмішати 2 ст. ложки цукру. Змочити серветку в розчині і покласти на чоло. За 30 хвилин головний біль зникає.

Чай із м'ятою та корицею
Заварити міцний зелений чай, додати 1/3 ч. ложки кориці і дрібку м'яти. Випити і трохи полежати з закритими очима. Протипоказано гіпотонікам (м'ята знижує тиск).

 

НАРОДНИЙ РЕЦЕПТ ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ
Якщо лікування в лікарні не дає особливих результатів, спробуйте поради бабусь.

Купіть три літри молока. Закип'ятіть. Візьміть тазик і налийте в нього великий кухоль гарячого молока. Коли зможете терпіти температуру, по­ставте ноги в тазик, а самі сховайтеся по пояс під ковдру. Щойно молоко почне остигати, додайте ще одну кружку. Потім ще, і ще — поки повністю не виллєте в тазик всі три літри. Його можна потім по­ставити в холодильник, щоб наступного разу знову закип'ятити і повторити процедуру. Повторюйте до тих пір, поки не стане легше.

Допомагає після трьох разів. Прогрівання моло­ком цим методом корисне при болях в нирках та жіночих хворобах. Так ви надовго позбудетеся хво­роби. Купалися ж раніше в молочних ваннах. І для шкіри ніг корисно!

 

ЛИПА ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ХОЛЕСТЕРИНУ
Хороший рецепт від підвищеного рівня холесте­рину: вживати порошок висушених квіток липи. Пе­ремолоти в кавомолці липові квіточки на борошно. Таке липове борошно вживати тричі на день. Пити місяць, потім перерва 2 тижні і ще один місяць вжи­вати липу, запиваючи її звичайною водою.

При цьому дотримуватися дієти. Щодня їсти кріп і яблука, тому що в кропові багато вітаміну С, а в яблуках - пектинів. Все це корисно для судин. І дуже важливо для нормалізації рівня холестерину налагодити роботу печінки і жовчного міхура. Для цього вживати по два тижні (зробивши перерву на тиждень) настої жовчогінних трав. Це кукурудзяні рильця, безсмертник, пижмо, розторопша. Кожні 2 тижні міняти склад настою. Через 2—3 місяці застосування цих народних засобів холесте­рин нормалізується, спостерігається загальне поліпшення самопочуття.