ЧАС ЄДНАТИСЬ!

В ієрархії живої природи людина відноситься до виду Гомосапієнс (Людина розумна). Тільки людина здатна отримувати інформацію з різних джерел, аналізувати її, вибудовувати логічний ланцюг подій та робити єдино правильні висновки. Цим привілеєм ми повинні керуватись, створюючи свою долю та долю дітей і онуків. Як будемо жити, де буде Україна після виборів — залежить від кожного з нас. Згадуються події 2005—2006 років. Новообраний президент не може покластися на тодішній парламент для реалізації своєї програми, якій народ України надав мандат довіри. 2006 рік — чергові парламентські вибори. Але ми, виборці, керувалися будь-чим, окрім логічного судження тодішніх подій. Пам'ятаю, одна жіночка говорила: «Голосуватиму за партію Б».Запитую: «А за кого із мажоритарників будете голосувати?». «За кандидата Ікс». «Але ж він від партії Р. балотується». «Ну і що? Зате який красень і обіцяє нам, пенсіонерам, допомагати». Який тоді парламент отримали — ми всі добре пам'ятаємо і бачили, що з того вийшло і до чого привело.

Чи не нагадують тодішні події сьогоднішній день? Півроку назад ми в першому турі, переважною більшістю обрали дійсно народного президента. Система управління в нашій державі знову парламентсько-президентська. Нинішній парламент недієздатний. Через декілька тижнів нам обирати своє майбутнє. Не обманімося в черговий раз. Не купуймося на дешеві обіцянки, на подарунки, на популістські лозунги, особливо, коли виборча кампанія будується на сьогоднішній біді.

Уважно вивчіть усі партії і блоки, що балотуються, усіх мажоритарних кандидатів. Проаналізуйте діяльність партій і блоків в минулому і нинішньому часі. Від яких партій і блоків ідуть мажоритарні кандидати, а можливо знову сором'язливо ховаються за самовисуванням? Чи будуть вони в одній упряжі з президентом розбудовувати нашу Україну, чи знову палиці в колеса?

В день виборів, ідучи до скриньки, ми повинні пам'ятати — тільки стабільна більшість в парламенті, яка буде сприяти впровадженню в життя програми Президента, виправдає наші сподівання і надії. Бажаю мудрості усім нам в цей нелегкий період. Час єднатися!

Анатолій ШПАРА, лікар-патологанатом Шполянської центральної районної лікарні.