Чемпіона Кіровоградщини в гостях перемогли переконливо

2 серпня розпочалася підготовка ФК «ЛНЗ-Лебедин» до другого кола чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. В цей день шполянські футболісти проводили товариську зустріч в Звенигородці з чемпіоном Кіровоградської області 2013 року, учасником аматорської ліги України, ФК «Буревісник» с. Петрове. Це була вже друга зустріч цих команд в цьому році. У березневому поєдинку під час підготовки до футбольного сезону на турнірі пам’яті В.В. Першина перемогли футболісти ФК «Буревісник» з рахунком 2:0.

Гра розпочалася в швидкому темпі і вже на 5-й хвилині Артем Охременко забиває м’яч у ворота господарів поля. Потім хід матчу перейшов в спокійне русло, дещо знизився темп із-за спеки.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин». На початку другої половини поєдинку гравці ФК «Буревісник» зрівняли рахунок — 1:1, але через декілька хвилин Артем Охременко використовує помилку голкіпера і забиває м’яч у ворота суперника і рахунок — 2:1. гості посилюють натиск і знову Артем Охременко забиває гол. Наприкінці зустрічі ФК «ЛНЗ-Лебедин» використовує свій черговий шанс і четвертий гол забиває Віктор Пархоменко. Отже, 4:1 — з таким рахунком закінчився цей поєдинок. Свою чергову товариську зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 9 серпня в м. Шполі на районному стадіоні «Колос», суперник — ФК «Буревісник» с.Петрове. Початок — 17.00.