Чергові перемоги «ЛНЗ-Лебедин»

4 жовтня у м. Вінниця відбувся перший матч 1/8 кубка України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» зустрічався з командою « Агро-Астра» Немирівського району Вінницької області. Господарі поля першими відкрили рахунок. Через декілька хвилин Віктор Александров зрівнює рахунок 1:1. На початку другого тайму Мар’ян Литовчак виводить «ЛНЗ-Лебедин» вперед 2:1.Господарі поля з пенальті зрівнюють рахунок 2:2 Андрій Калініч ударом зі штрафного  виводить «ЛНЗ-Лебедин» вперед 3:2.Петро Степанов на останній хвилині зустрічі встановлює остаточний рахунок матчу 4:2 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

8 жовтня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин відбувся матч чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» приймав одного з лідерів чемпіонату «Альтаїр» смт Драбів. У перші сім хвилин поєдинку «ЛНЗ-Лебедин» тричі забиває  голи. Відзначилися Мар’ян Литовчак  (двічі) та Віталій Грицай.

Перший тайм матчу закінчується з рахунком 3:0 на користь господарів. У другій половині зустрічі м’яч ще тричі побував у воротах гостей. Два голи забив Віталій Грицай та один раз відзначився Денис Маценко.Отже,6:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».