Черкащани підтримують «Батьківщину» і ставлять підписи проти продажу землі

Говорять люди

Черкащани підтримують «Батьківщину»у питанні заборони зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

На підтвердження цього вони ставлять свої підписи, які збирають ініціативні групи.

На сьогодні проти продажу сільськогосподарської землі підписалося більше 65 тисяч мешканців Черкащини з них більше 3,5 тисяч це жителі Шполянського району.

Свою думку зприводу проведення збору підписів ВО «Батьківщина» черкасці охоче висловили нашому кореспонденту.

 Тамара Чернієнко, поштарка: Мої діди та батьки все життя працювали на землі. Продати землю для селянина – відібрати у нього усе. Земля – наш хліб. На мою думку, продавати українські землі категорично неможна, бо їх за копійки віддадуть тим, у кого грошей кури не клюють. А люди залишаться без нічого. Політична сила «Батьківщина», як завжди, бачить проблему і відстоює простих людей.

 Марія Тверітньова, продавець: Нині державі довіряти не можна. Хіба керівництво країни не бачить, що час для зняття мораторію обраноне підходящий. Наразі вигідніше продавати готову продукцію, аніж саму землю. Не зрозуміло, кому вона дістанеться. Ох, не простому народу – це точно.

 Олена Шкуренко, пенсіонерка:Я свою землю віддалав оренду до агронома із нашого села. Він мені щороку платить за неї кошти та дає олію. Це мій основний дохід. Якщо почнуть продавати землю, то це буде дуже погано. За що я буду допомагати дітям? Пенсії вистачає на один похід до аптеки. Юлія Тимошенко – розумна жінка, сильна і вольова. Думаю, вона зможе відстояти це питання.

 Володимир Коваленко, історик: Продавати українські землі категорично неможна. Адже земля – це надзвичайно цінний актив, який є вичерпним та невідновлювальним. Це засіб виробництва, продавши який, ми не зможемо більше його повернути назад. В Україні спочатку повинні бути створені умови для прозорої приватизації землі і лише потім можна говорити про зняття заборони. Тому цілком підтримую ініціативу партії «Батьківщина».

 Нагадаємо, що збір підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення ініційований політичною силою ВО «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів по всій Україні.