Черкащина знову потерпає від аномальної спеки

Фото тематичне з відкритих джерел

Черкаський регіон опиняється під впливом інтенсивної теплової хвилі. З 10 по 16 липня синоптики прогнозують значне підвищення температури, яка перевищуватиме середньостатистичні норми для цього періоду. Згідно з прогнозами Черкаського обласного Гідрометцентру, вночі температури коливатимуться між 18-20°C, а вдень можуть досягати від 35°C до 39°C. Це дуже близько до рекордного максимуму липня 1936 року.

Про це повідомив директор Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань.

Віталій Постригань попереджає, що така спека спричиняє накопичення шкідливих домішок у повітрі, особливо поблизу транспортних розв'язок та автобусних зупинок. Крім того, відсутність опадів та високі температури створюють умови для пожеж, що робить дотримання правил пожежної безпеки особливо важливим.

На сьогоднішній день в області утримується найвищий, п’ятий клас пожежної небезпеки. Попри екстремальні погодні умови, є і позитивні аспекти. За інформацією Департаменту агропромислового комплексу Черкаської ОДА, сприятлива погода дозволяє активно проводити жнива, результати яких вже перевищують торішні показники.

Синоптики не прогнозують кардинального покращення погодної ситуації у найближчі два тижні.

Коментарі