Черкащину охопить аномальне тепло

Черкащина опинилася на межі тепла та холоду. Атмосферний фронт циклону «Abdul» приніс в область сніг, на ранок його висота становила 1-4 см, крім південно-західних районів, де на фоні плюсової температури випадав дощ. Сьогодні, 25 грудня, температурний фон швидко зростає до 5-7º тепла.

Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У вівторок, 26 грудня, вночі ще буде невеликий дощ. Черкащину охопить аномальне тепло з середньодобовою температурою +7º, що вище клімату аж на 10º. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 6-11º тепла.

У середу, 27 грудня, ініціатива у формуванні погоди перейде до антициклону «Gusti». Істотних опадів синоптики не прогнозують. Протистояння двох баричних систем зумовить посилення вітру до небезпечних 15-20 м/с. Температурний фон залишиться підвищеним відносно кліматичної норми на 8º. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 3-8º тепла.

До кінця робочого тижня домінантом у погоді Черкащини залишатиметься антициклон. Завдяки чому ймовірність опадів мінімальна. Температура вночі близько 0º, вдень 1-6º тепла. Середньодобова температура повітря продовжуватиме перевищувати норму на 5º.

За прогнозом синоптиків, 1 січня 2024 року буде тепло не по сезону – 2-7º тепла. На сніг розраховувати не варто. За спостереженням метеостанцій Черкащини, 1 січня за останні 15 років у більшості випадків було зі снігом. Найбільша висота снігу 16-29 см зафіксована у 2019 році.