Черкаська обласна бібліотека для дітей оголошує конкурс для учнів 7—9 класів «Духовні цінності у моєму житті»

Мета і завдання конкурсу:

Розкриття змісту високих моральних цінностей християнства;

Пробудження в дітей бажання бути моральними;

Формування в учнів ставлення до християнських цінностей;

Розвиток у учнів чеснот і позитивних моральних якостей, спонукання їх до самовдосконалення.

Бібліотека підготувала бонус для всіх активних користувачів. Просимо звернути увагу учасників конкурсу на те, що всі, хто пильно стежитиме за дописами й новинами на сторінках В Контакте та Facebook, зможуть знайти підказки, які допоможуть правильно відповісти на деякі запитання другого етапу конкурсу.

Порядок проведення:

Конкурс проводиться з 1 лютого по 31 березня 2015 року у дваетапи.

Перший етап проводиться дистанційно. Учасники пишуть твір-есе на тему «Духовність у моєму житті» та до 1 березня надсилають свої роботи до бібліотеки.

Учасники конкурсу повинні надати коротку інформацію про себе: прізвище, ім’я, по-батькові; дату народження; місце проживання (повна адреса); назву навчального закладу; контактний телефон.

Вимоги до конкурсних робіт:

1. На конкурс приймаються роботи написані одним автором.
2. Один учасник може подавати на конкурс лише один твір.
3. Роботи мають бути у друкованому вигляді (шрифт Тimes New Roman, розмір шрифту — 14, міжрядковий інтервал — одинарний), обсяг роботи  — не більше 2-х аркушів.

При оцінюванні основна увага буде звертатись на зміст роботи, крім того буде враховано логічність викладу, грамотність та коректність оформлення матеріалів.

Твори можуть бути надіслані на конкурс у паперовому (м. Черкаси, вул. Кірова, 24, Черкаська обласна бібліотека для дітей) або електронному вигляді (obk2002@ukr.net).

Журі визначає 20 кращих робіт та запрошує їх до авторів до участі у другому етапі. Другий етап проводиться у бібліотеці в останній тиждень березня. Учасникам пропонуються запитання різної форми та складності у вигляді тесту, вікторини,
відеозапитання тощо. За правильну відповідь нараховується визначена кількість балів. За кількістю набраних балів визначаються три переможці, які отримують дипломи конкурсу та цінні подарунки.

За довідками звертайтесь у районну бібліотеку для дітей за телефоном № 5-23-63.