Черкаська психологиня розповіла, чому пишні форми ускладнюють життя

Психолог Наталія Холоденко в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» зізналася, що соромилася свого великого бюста. Пишні форми - це великі проблеми, які з'являються ще в дитинстві, зізналася зірка.

- Насправді великі груди - це перша причина, чому я почала соромитися і перестала випрямляти плечі, - зізналася психолог Наталія Холоденко. - Ні в кого в моєму класі ще не було таких грудей. Можна сказати, що я була перша, хто так рано дозрів. І насправді це непросто для будь-якої дівчини, коли ти підліток, але вже формуєшся як жінка, а ментально поки ще не доросла до своїх принад.

Уже дорослою, жінка з пишним бюстом стикається з масою проблем, які не виникають у власниць 1-2 розмірів грудей.

- По-перше, якщо у вас великі груди, то складно вибрати одяг і білизну. Для жінок з пишним бюстом взагалі нічого не шиють, - пояснила Наталія. - По-друге, це дуже велике навантаження на спину, ти ніби ходиш з рюкзаком, який повісив попереду. У багатьох країнах Європи зменшення грудей входить в загальнодержавну страховку. Вважається, що великі груди можуть викликати проблеми зі здоров'ям, тому що перетискаються м'язи і судини, починаються запаморочення і знижується тиск. У мене все життя знижений тиск і досить швидко втомлюється спина.