Чи повернемо ми своє законне майно?

Ми, жителі села Антонівка, працювали в колгоспі багато років. Коли колгосп розпався, розділили колгоспне майно. З’явилися орендарі і фермери, які обробляли наші землі. Наші земельні паї були в користуванні одного з них, які він обробляв багато років. Орендарі набрали зайвого майна, яке їм не належало. Розділили трактори, машини, комори, склади і все, що належало колгоспові. Коли ж ми захотіли забрати своє майно, нам його ніхто не віддав.
Ми зверталися вже не один раз в різні інстанції: Шполянську райдержадміністрацію, прокуратуру, міліцію, Черкаську облдержадміністрацію. Звідти нам давали відповіді, що документи (списки) розпаювання втрачено. Їх ніхто не шукає, тому що в них розкриється багато цікавого: хто і скільки майна із цих орендарів і фермерів прибрав до своїх рук незаконно. Викриється вся інформація про майно і про тих людей, які їм в цьому допомогли.
Нам, простим людям, ніхто не хоче допомагати. Влада змінювалася неодноразово, але все залишається без змін. Ми були впевнені, що нам допоможуть повернути своє законне майно, але нас пошили в дурні…
Від імені жителів Антонівки Тарас ГОНЧАР.