Чисте довкілля – чисте сумління!

   Проблема взаємозв'язку людини з природою не нова, вона мала місце завжди.

   Виходячи з актуальності зазначеного питання, учні наших гуртків не залишилися байдужими до екологічних проблем.

   Практичні навички природоохоронної роботи учні продемонстрували в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста», яка пройшла 25 вересня на Шполянській районній станції юного натураліста.

   Метою нашої акції  є залучення учнів до практичної природоохоронної діяльності, підвищення рівня екологічної культури,навчити дітей бачити навколо себе прекрасне, дбайливо ставитися до рослин, до тварин. Довести школярам необхідність зберігати єдність екосистем, готувати екологічно грамотного громадянина, який знає своє місце в світі живої природи, —поінформували редакцію  керівники гуртків СЮН ІринаСьомкіна  та Юлія Хирна.

   Навколишнє середовище потребує нашого захисту. Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.
    Кожен школяр може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожна людина, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи.