Члени ради районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» зупинили ліквідацію двох поштових відділень

Ще в липні з Черкаської дирекції поштового зв’язку «Укрпошта» до Шполянського відділення надійшло повідомлення, що з 1 серпня поточного року мають намір оптимізувати мережу поштових відділень у Шполянському районі, а саме — закрити по одному з них у Лебедині та Матусові, де функціонують по два відділення. Про це стало відомо членам ради районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Враховуючи той факт, що такий підхід до економії «Укрпошти» призведе втрати робочих місць та збільшення навантаження на поштовиків, адже Матусів і Лебедин — села з великою кількістю населення і обслуговувати одному відділенню їх буде вкрай складно, — радою було прийнято рішення звернутися до Черкаської дирекції поштового зв’язку та вплинути на ситуацію. Вони зуміли переконати їх у доцільності припинити ліквідацію поштових відділень на Шполянщині.

Згодом до начальника Шполянського відділення поштового зв’язку Олени Куценко зателефонували з Черкас і повідомили про відміну рішення реорганізації мережі в нашому районі.

— Весь наш колектив щиро вдячний активістам ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за таку важливу підтримку і допомогу, — каже Олена Куценко. — Ми переконалися, як на ділі «ЧЕРКАЩАНИ» можуть робити корисні справи задля людей. Хотілося б, щоб їх надалі супроводжував лише успіх!

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).