Чотири м’ячі у ворота ФК «Діназ»

27 жовтня відбувся тринадцятий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин приймав команду «Діназ» м. Вишгород Київської області.

Як повідомив «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов, гра пройшла за повної переваги господарів поля, які зуміли нав’язати свою гру гостям.

Вже у першому таймі Руслан Качур та Євген Гуд двічі відзначилися голами у ворота суперника. Всередині другої половини гри Євген Гуд з кутового забиває третій гол у ворота ФК «Діназ». Гості через хвилину  — один м’яч 3:1, але на останній хвилині поєдинку Артем Тубольцев вийшовши на заміну, ударом головою встановлює остаточний рахунок зустрічі — 4:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд «ЛНЗ-Лебедин» проведе 3 листопада у м. Вишгород Київської області з командою «Чайка». Це буде заключна гра чемпіонату України з футболу серед аматорських команд, поновиться чемпіонат у квітні наступного року.