Чотирнадцять спортивних нагород завоювали вихованці Матусівської ДЮСШ

На минулих вихідних у спортивному залі КДЮСШ «Вулкан» в Черкасах відбувся відкритий чемпіонат з боксу, в якому взяли участь майже 100 спортсменів області.

В іншому спортивному залі обласного центру — спорткомплексі «Будівельник» — відбувся чемпіонат Черкащини з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000—2003 р.н. та молоді 1997—2002 р.н., в якому взяло участь понад 120 спортсменів із 12 районів Черкащини та декілька представників з Кропивницького.

Команда боксерів (9 вихованців) та команда дзюдоїстів (13 спортсменів) Матусівської ДЮСШ гідно представили Шполянщину на цих змаганнях.

Боксери Ростислав Муравйов, Святослав Шевченко, Руслан Пахолко та Артем Крижній привезли додому чотири золоті нагороди. Двоє останніх, вийшовши до фіналу, свої перемоги отримали чистим накаутом. Срібло виборов Олександр Кошовий, чотири бронзи отримали Максим Січкар, Євген Васильченко, Арсен Джус і Євген Коровін.

Також чемпіонкою області з дзюдо стала Катерина Музика, срібло та бронзу виборов Різван Лорсанов, бронзу — Ілля Чукін та Євген Кірнос.

Загалом Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа виборола чотирнадцять нагород. Команду з боксу підготував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко, команди дзюдоїстів — Михайло Оберемок.

Надія СТЕЦЕНКО,
директор Матусівської ДЮСШ