COVID-19 на Шполянщині: за останню добу виявлено 6 нових хворих

На сьогодні в Черкаській області зареєстровано 5 849 фактів інфікування коронавірусом. На лікуванні перебуває 1 505 черкащан.За останню добу обласний лабораторний центр провів 754 ПЛР-дослідження.

Про це інформує очільниця Управління охорони здоров'я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Коронавірус підтвердили в 181 особи: 53 жителів м. Черкаси, 3 - м. Сміла, 1 - м. Умань, 20 - Городищенського району, 3 - Драбівського району, 1 - Жашківського району, 2 - Звенигородського району, 14 - Золотоніського району, 8 - Канівського району, 1 - Катеринопільського району, 9 - Корсунь-Шевченківського району, 3 - Маньківського району, 10 - Монастирищенського району, 16 - Смілянського району, 3 - Черкаського району, 27 - Чигиринського району, 1 - Чорнобаївського району та 6 - Шполянського району.

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області перебуває 309 пацієнтів: 37 - у Черкаській міській інфекційній лікарні; 34 - у Черкаській обласній лікарні; 44 - в Уманській міській лікарні; 27 - у Смілянській міській лікарні; 25 - у Першій Черкаській міській лікарні; 17 - у Корсунь-Шевченківській центральній районній лікарні; 21 - у Канівській центральній районній лікарні; 21 - у Черкаській центральній районній лікарні; 17 - у Золотоніській районній багатопрофільній лікарні; 13 - у Маньківській центральній районній лікарні; 16 - у Шполянській багатопрофільній лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків; 14 - у Городищенському районному територіальному медичному об’єднанні; 14 - у Звенигородській центральній районній лікарні; 6 - у Тальнівській центральній районній лікарні; 3 - у Чигиринській багатопрофільній лікарні.

Ще 40 черкащан госпіталізовані із попереднім діагнозом коронавірус. 306 із зазначених осіб мають ускладнення у виді пневмонії. На ліжках інтенсивної терапії - 57 пацієнтів. На апараті ШВЛ - 2 особи. На амбулаторному лікуванні під наглядом лікарів перебуває 1196 захворілих. Одужало на сьогодні 4280 осіб (+222 за добу). Летальних випадків - 62.Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, відведених для лікування пацієнтів із підтвердженим діагнозом коронавірус, становить 54,9%. Загальна кількість ліжок - 582.

  • - Друзі, сьогодні Уряд продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця року. Також до відомих раніше обмежень у карантинних зонах додалися нові: у зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей, за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра й маскового режиму. У “жовтій” зоні - не більше 30 людей, у “помаранчевій” зоні - не більше 20 осіб; дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів, - повідомляє чиновниця. - Окрім міжнародних змагань, за окремим погодженням Міністерства охорони здоров’я; закладам загальної середньої освіти рекомендовано встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Після їхнього закінчення можливе переведення на дистанційну форму навчання; закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендується перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада.