Дають нове життя автівкам і відправляють на передову: як шполянські автомайстри допомагають ЗСУ

Ці чоловіки не афішують про свою допомогу і неохоче розповідають про те, що роблять своїми силами для бійців на передовій. Але робота їхня важлива і заслуговує на вдячність, яку, зрештою, вони й отримують від тих військових, які захищають нас сьогодні. 

З початком повномасштабного вторгнення росії на нашу землю шполяни-підприємці Микола Блазнов та Олександр  Ткаченко, які мають авторемонтну майстерню у м. Шполі,  взялися за ремонт автівок для бійців, які перебувають на передовій, а згодом і відновлення вантажно-пасажирських автомобілів підвищеної прохідності. 

Минулої п’ятниці на передову було передано чергове авто, у відновленні якого, крім Миколи та Олександра, взяли участь  Олександр Рабенко та автомайстер Сергій Музика, який працює на СТО п/п  П. Мальчика.

– Це  вже не перше авто, яке ми відправляємо на фронт, – каже Микола Блазнов. – Спочатку ми займалися ремонтом техніки для військових, які перебувають на передовій. А потім почали  відновлювати автомобілі, які  вже не використовуються і які вдається придбати та відремонтувати. 

Микола Валерійович розповідає, що у придбанні автомобілів, яким вони дають нове життя, допомагають знайомі, колеги, з якими вони співпрацюють. Останнє авто, зокрема, придбали за власний кошт. Потім чоловіки беруться за їхній ремонт. Роботу прагнуть виконувати швидко і якісно, бо розуміють, наскільки важлива ця техніка для наших хлопців на передовій.

– Ми вирішили, що будемо допомагати ЗСУ у такий спосіб. Постійно тримаємо зв’язок із тими хлопцями, яким доставляємо авто, і вони завжди вдячні нам за нашу допомогу, –  зазначає Микола Блазнов.

 І це, безперечно, в умовах війни є для шполянських  автомайстрів  найвищим стимулом у їхній  праці.