Депутат-«свободівець» родом із Донецька

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМ ОБРАНЦЕМ

Сергій Кепша вперше в минулому році балотувався в депутати Шполянської міської ради, і виборці його округу вручили йому мандат довіри. Та про це не пожалкували, бо знаходять у його особі вагому підтримку.

Народився Сергій Михайлович у Донецьку, коли цей край був українським, працювали шахти, будувалися міста. Його батько родом із Закарпаття, а мама — із сусіднього Городищенського району. Донеччина ж поєднала його батьків, які на той час здобували перший трудовий стаж у вихорі масштабної індустріалізації країни. Від батька передався пану Сергію свободолюбивий дух, тому та кий небайдужий, енергійний, трудолюбивий, справедливий, займає активну громадянську позицію. Не обділив родовід і творчими здібностями — за плечима має спеціальність керівника духового оркестру, колись грав при штабі ракетних військ у Москві, де проходив військову службу, бачив військових діячів і відомих акторів, зберігає фотографії з ними. Потім ще п’ять років служив у Прибалтиці — у м. Каунас. Тоді, у 1990-му, Литва саме оголосила про свій вихід з СРСР. Назавжди запам’яталися благоустроєні міста і села, відсутність високих огорож біля будинків (як у Європі), скрізь чистота і порядок, штрафи за перебування у нетверезому стані та куріння у громадських місцях.

Шпола стала рідною для Сергія Кепші з 1982 року. Займається нині сільським господарством, володіє технікою. Завжди хотілося змін на краще в рідній Україні, подібно ідеальним порядкам у прибалтійській країні. З перших днів Євромайдану став його активним учасником, і не лише в часи лозунгів та співів-танців, а й трагічних лютневих днів.

Майдан уже не піде зі свідомості небайдужого шполянина — він наполегливо сподівається на реалізацію вимог народного повстання і сам долучається до цього процесу, ставши народним обранцем у місцевій громаді та консультантом з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей та координації волонтерського руху.

На нашому окрузі ще не було такого енергійного депутата, який часто приділяє час для спілкування з виборцями, він чує кожну людину, відразу намагається допомогти. Об’їжджаючи свої вулиці, дивиться за порядком, виявляє проблеми, щоб їх відразу усувати.

Всі свої можливості залучає для цього, активно співпрацює з вуличкомами.

Наприклад, нікого не здивуєш тим, що у покинутих будинках часто-густо дебоширять п’яниці. Він їх спочатку сам особисто попереджає, потім викликає дільничного полісмена.

Багато хто знає кризову сім’ю Мазурів, яка проживає по вулиці Попова, але нікому діла нема до цих бідних людей. Та тільки не Сергію Михайловичу! Він постійно опікується ними, при потребі викликає швидку, клопочеться про оформлення пенсії.

З настанням весни лінитися не дає нікому — ініціює прибирання територій вулиць, закликає разом їх зробити ошатними і привабливими, потурбувався про відновлення освітлення на них в рамках планування міського бюджету на цей рік.

І хоча фракція ВО «Свобода» у міській раді зовсім невелика, але ідеологічні засади саме цієї політсили він непохитно сповідує. Посвідчення члена партії урочисто вручив йому її лідер Олег Тягнибок.

Ми, його виборці, поважаємо свого депутата і бажаємо, щоб все задумане завжди здійснювалося, і Бог дарував Сергію Михайловичу міцне здоров’я.

Андрій СЕРЕДА, за дорученням жителів вулиць Олександра Кондратюка, Космонавтів, Мічуріна, Чехова, Макаренка.