Депутати підтримали волевиявлення шполян щодо звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

    4 жовтня відбулась VII позачергова сесія міської ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання. Під час засідання депутати розглянули і одноголосно схвалили 9 питань, одне з яких стосувалось звернення до Кабінету Міністрів України із проханням змінити цільове призначення державної субвенції і спрямувати її на проведення реконструкції водопровідної мережі у Шполі.

   Як пояснив депутатам очільник міської громади, Сергій Кравченко, що цільову державну субвенцію: «на реконструкцію постаменту колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану м. Шполи з облаштуванням фонтану» в сумі понад 1 млн. грн, шполяни вирішили використати раціональніше.

   - Під час громадських слухань, які відбулись 2 жовтня та анкетного опитування громада міста із значною перевагою голосів вирішила звернутись до КМУ із проханням змінити цільове призначення державної субвенції і спрямувати її на більш вагомі потреби містян, зокрема на реконструкцію водопровідної мережі та будівництво додаткової водозапірної свердловини в районі цукрокомбінату, — зазначив Сергій Кравченко. — Тому сьогодні ми як народні обранці повинні підтримати рішення своїх виборців і невідкладно направити лист-звернення до Прем’єр-міністра України.

   Під час сесії депутати внесли зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік», рішення сесії Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік» та рішення сесії Скотарівської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік». Зокрема в останньому зміни стосувались нагальної потреби виділення коштів для виготовлення технічної документації із землеустрою на дві земельні ділянки біля села Скотареве, які потім перейдуть в постійне користування учасникам бойових дій в зоні АТО.

   Також депутати затвердили членів уповноважених представляти інтереси Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у майбутній госпітальній раді центрального госпітального округу Черкаської області – депутатів Шполянської міської ради: завідувача поліклінічного відділення Шполянської центральної районної лікарні Лідію Маєтну та завідувача хірургічного відділення Шполянської ЦРЛ Юрія Голуба.

  Народні обранці одноголосно надали дозвіл на розроблення детального плану території на земельну ділянку по вулиці Лозуватській, 54 м. Шпола, дозвіл на розроблення детального плану території на земельну ділянкою по вулиці І. Піддубного, 1 м.Шполи. Серед іншого під час сесії депутати внесли зміни до рішення сесії міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запорожця М.М. та рішення сесії міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запісецького А.М.»