Депутати внесли зміни до бюджету ОТГ на 2019 рік

       На засіданні 40 позачергової сесії міської ради ОТГ VIII скликання депутати ухвалили бюджетні рішення, які стосуються виконання бюджету ОТГ за І півріччя 2019 року, у другому питанні внесли зміни до відповідного бюджету. Загалом, депутати розглянули і схвалили 13 питань загального характеру та 20 земельних рішень.

       За І півріччя доходи бюджету громади — 107 млн. 286 тис. грн, виконання становить 105,5 відсотка, понад план отримано 3 млн. 607 тис. грн. Про це розповів депутатам міський голова Сергій Кравченко. Він також акцентував увагу на важливому проекті, щодо внесення змін до бюджету громади на 2019 рік, який одноголосно був підтриманий депутатським корпусом.

       Народні обранці проголосували за виділення разової фінансової допомоги у сумі 25 тис. грн на підтримку створеного першого ОСББ у м. Шпола. Підтримали рішення про виділення коштів на соціальну сферу, а саме: виділили із бюджету 12 тис. грн на придбання трьох велосипедів для соцпрацівників, які обслуговують одиноких людей похилого віку та інвалідів, 15 тис. грн на придбання нового холодильника у стаціонарне відділення Терцентру у селі Лебедин (будинок престарілих).

Також на засіданні сесії депутати виділили значну суму коштів (3,6 млн. грн) на продовження розвитку інфраструктури громади — капітального ремонту доріг у всіх населених пунктах ОТГ.