Депутати Матусівської ОТГ затвердили фінансові звіти та правила водокористування на ставку

У ході роботи 9 сесії 8 скликання Матусівської сільської ради депутати затвердили фінансовий звіт КЗ «ЦНСП Матусівської сільської ради» та фінансовий звіт КП «Відродження» за 1 квартал 2021 року. Також затверджено Правила загального водокористування на орендованому ставку «Скарбовий».

Було підтримане рішення про підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство щодо надання послуг з ювенальної поліції між Матусівською сільською радою та Звенигородським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Депутати проголосували за доцільність призупинення функціонування різновікової групи закладу дошкільної освіти при Станіславчицькому НВК на 2021-2022 рік. Розглянуто та затверджено три заяви щодо надання допомоги.

Чотирьом учасникам АТО надано дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Також на розробку технічної документації для ведення особистого селянського господарства надано дозвіл 52 особам. Крім цього розглянуто ще 34 земельні питання.