Депутати розглядали зміни у бюджет

Під час чергової сесії Шполянської міської ради депутати внесли зміни до поточного бюджету громади.

Бюджет

Депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців поточного року, а також проголосували за зміни до бюджету на 2021 рік. Бюджет громади за 9 місяців 2021 року виконано на 111 %. Загальна сума надходжень до міської скарбниці становить 170 млн. 443 тис. грн, перевиконання — близько 17 млн. грн. У змінах до бюджету громади на 2021 рік, депутати надали згоду на отримання субвенції у сумі 237 тис. грн на утримання первинної ланки охорони здоров’я і мистецької галузі:

Лип’янська територіальна громада перерахувала 137 тис. грн – на Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги

Матусівська територіальна громада виділила 100 тис. грн, з яких 50 тис. грн – Шполянському центру первинної медико-санітарної допомоги і 50 тис. грн – на оплату праці педагогів Шполянської школи мистецтв.

Розподілили видатки у сумі понад 2,5 млн. грн, які використають;- на закупівлю новорічних подарунків у заклади загальної середньої та дошкільної освіти громади- комунальним службам - на підготовку утримання доріг у зимовий період (заготівля протиожеледної суміші тощо)- поточний ремонт доріг громади.

Культура та освіта

Об’єднали сільські та шкільні бібліотеки міської громади утворивши сільські публічно-шкільні бібліотеки комунального закладу Центр культури та дозвілля

Провели реорганізацію Публічної бібліотеки ім. А. Кримського шляхом приєднання закладу до Центру культури та дозвілля Шполянської міської громади

Змінили назви та затвердили Статути закладів загальної середньої освіти — Терешківського ліцею, Товмацького ліцею, Топильнянського ліцею, Лозуватського ліцею, Іскренського ліцею.⚖️Затвердили старостинські округи відповідно до нових законодавчих змін

З 1 серпня 2021 року оновлено умови утворення старостинських округів згідно ч. 4 ст. 54 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Старостинський округ утворюється відповідною міською радою у складі одного або декількох населених пунктів на території якого проживає не менше 500 жителів.

У зв’язку з цим, було внесено зміни до рішення міської ради «Про утворення старостинських округів» і ліквідовано чотири старостинських округи міської громади, а саме — Надточаївський, Сердегівський, Капустинський, Соболівський.

Також, укрупнили та сформували чотири нові старостинські округи:

- Васильківський старостинський округ з центром в с. Васильків, що складається із сіл Васильків та Капустине;

- Сигнаївський старостинський округ з центром в с. Сигнаївка, що складається із сіл Сигнаївка та Надточаївка;

- Скотарівський старостинський округ з центром в с. Скотареве, що складається із сіл Скотареве та Соболівка;

- Терешківський старостинський округ з центром в с. Терешки, що складається із сіл Терешки, Сердегівка та селища Ховківка.