Держлісгоспи Черкащини у 2020 році досягли найвищої рентабельності серед підприємств галузі

Метою діяльності будь-якого підприємства є отримання прибутку. Саме за цієї умови підприємство може стабільно існувати і забезпечувати  собі основу для розвитку, інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«У 2020 році всі десять держлісгоспів Черкащини спрацювали прибутково.  Отримано чистого прибутку 29,4 млн грн, а три наших підприємства – Уманський, Кам`янський, Звенигородський лісгоспи – увійшли до п’ятірки найбільш прибуткових лісогосподарських підприємств Держлісагентства України», – повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Попри пандемію та світовий економічний спад, який торкнувся  й України,  держлісгоспам Черкаського ОУЛМГ вдалося досягти рентабельності  діяльності на рівні 3,9% – це найвищий показник серед управлінь Держлісагентства (середній показник рентабельності підприємств галузі за 2020 рік становить 1%).

«До того ж, держлісгоспи області – сумлінні та вагомі платники податків. Протягом 2020 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 289,5 млн гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. З цих коштів до державного бюджету сплачено 180,1 млн гривень, до місцевого – 109,4 млн гривень. Крім того, сплачено 56,7 млн гривень єдиного соціального внеску», – зазначив Олександр Дзюбенко.

Усього до бюджетів усіх рівнів сплачено податків, зборів та єдиного соціального внеску на загальну суму 346,2 млн гривень, що становить 46% в загальному обсязі реалізації продукції.