Діти отруїлися під час конкурсу

БЕЗКОНТРОЛЬНІСТЬ

У Кам'янці-Подільському до лікарні потрапили 12 людей із кишковою інфекцією. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області. «21 листопада, з місцевого готельно-ресторанного комплексу з гострою кишковою інфекцією в лікарню доправили 12 учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Перлина Кам'янця», із яких 9 — діти», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, усі хворі приїхали із Одеської, Київської та Львівської областей на фестиваль, який відбувався з 19 до 21 листопада, і мешкали в готельно-ресторанному комплексі «Ксенія». За попередніми даними, у госпіталізованих гостра кишкова інфекція середньої важкості. За словами начальника управління охорони здоров'я Кам'янець-Подільської міської ради Юрія Пливанюка, наразі є рішення протиепідемічної комісії тимчасово призупинити роботу готелю «Ксенія» до моменту з'ясування джерела інфекції. Поліція також відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння, правоохоронці з'ясовують причини отруєння учасників фестивалю. Про це повідомили ЗМІ всеукраїнського рівня на початку тижня.

Згодом з’ясувалося, що серед постраждалих є і діти зі Шполи — троє учасників танцювального колективу «Еліт», які теж побували на фестивалі, нині знаходяться на стаціонарі в Шполянській центральній районній лікарні.