ДИТЯЧА СТОРІНКА

Листівка до Різдва

Юна шполяночка Марійка Совгиря поділилася з нами, як вона виготовляла новорічні подарунки своїм рідним. Що ж нам приготувати близьким людям до Різдва?

Різдво Христове — одне з тих свят, коли ми тішимо дорогих людей щирими привітаннями та побажаннями. Передати наші почуття допоможе листівка. Ця невелика штучка незаслужено вважається лише доповненням до основного презенту. Тим не менш, красива і незвичайна листівка сама по собі стане приємним сюрпризом.

Тож запасаємося папером, ножицями та клеєм — і за роботу!

3D-вироби не втрачають своєї актуальності! Змайструвати їх на диво просто. Для листівки з ангелом знадобляться два аркуші цупкого білого паперу, ножиці і клей. Роздрукуйте шаблони, виріжте основу для листівки і зігніть її по пунктирній лінії. Щоб згин виглядав акуратніше, спочатку проведіть по ньому ручкою, що вже не пише. Виріжте фігурки ангела.

Зігніть шматочки паперу, позначені пунктиром, і поверніть їх в колишнє положення. З’єднайте дві заготовки і легенько потягніть крила ангела. Складіть фігурку вдвоє, розігніть і приклейте у зазначених місцях. Притисніть зігнуті краї і дайте виробу просохнути. Тепер справа за оформленням. Ангелу можна намалювати симпатичне личко, а саму листівку прикрасити блискучими сніжинками і камінчиками.

ВІДГАДАЙТЕ

В якій клітці не тримають ні птахів, ні звірів?
ВІДПОВІДЬ: У грудній клітці.

Що це — десять пальців, а нігтів нема?
ВІДПОВІДЬ: Рукавиці.

На яку хворобу ніхто на землі не хворів?
ВІДПОВІДЬ: На морську (нею хворіють лише на воді).

З якої посудини не можна нічого з’їсти?
ВІДПОВІДЬ: З порожньої.

На що схожа половина яблука?
ВІДПОВІДЬ: На другу половину.

Чого на ярмарку не купиш?
ВІДПОВІДЬ: Розуму.

Доки біжить заєць у лісі?
ВІДПОВІДЬ: Доки стане сил.

В який горщик не можна налити води?
ВІДПОВІДЬ: В повний.

Який числівник наказує?
ВІДПОВІДЬ: Три.

Якого каміння не буває в морі?
ВІДПОВІДЬ: Сухого.