“Дівчинку врятувало, що вона відскочила назад”: у Шполі дитина ледь не потрапила під колеса автівки

Шполянка Зоряна Горбатюк стала свідком як дитина ледь не потрапила під колеса автівки. На щастя, дівчинка лише налякалась і обійшлося без травм.

"Вранці біля стадіону "Колос" стала свідком, як 7-9 річна дівчинка хотіла перейти дорогу, - пише Зоряна Горбатюк. - Це дуже добре, що вона знає, що потрібно переходити по пішохідному переході, але дитина почала йти просто під колеса машини, яка їхала ну може 40-60 км.".

Жінка закликає батьків провести профілактичну бесіду з дітьми й нагадала водіям бути обачними, адже через погодні умови ризик ДТП зростає в декілька разів.

"Дорога слизька і навіть при такій швидкості міг би наїхати на дитину, - доповнила Горбатюк. - Дівчинку врятувало те, що вона відскочила назад, а машину повело на зустрічну смугу. На щастя, дівчинка і водій автомобіля відбулися лише переляком. Нехай ваша дитина запізниться на урок чи ще кудись, нехай буде уважнішою, де переходити дорогу. Саме батьки несуть повну відповідальність за своїх дітей".

В коментарях наголошують, що в місті мало лежачих поліцейських та відсутні світлофори.

Заступник міського голови Плетінь Віталій розповів журналістам "Шполяночки+", що у місті з'являться "лежачі поліцейські".

"На даний момент, через погодні умови, ми не маємо змоги проводити якісь роботи, - розповідає заступник. - Весною, якщо буде дозволяти місцевий бюджет, то будемо класти "лежачі поліцейські". Оскільки дорожні знаки не надто ефективні, можливо, поставимо камери, які будуть "ловити" порушників за перевищення швидкості та надсилати штраф. Це стимулюватиме водіїв дотримуватися правил".

Коментарі